Dün haberleri izleyenler görmüştür Erbakan’ı. Miting yapmak için geziye çıkmış ancak geldiği yaş itibari ile ayakta duramadığı için tekerlekli sandalye ile gezdiriliyor. Mikrofon uzatıldığında ise sesi çıkmıyordu. Bu yaştan sonra ve bu hale geldikten sonra kendisinin hala bu şekilde gezmesine anlam veremeyerek “artık tekerlekli sandalye ile geziyor, sesi zoraki çıkıyor 20 yıldır aynı şeyleri sayıklıyor. Güreşe doymayan pehlivansın Erbakan.” tweetini girdim. İşte ne olduysa bundan sonra oldu 🙂 aradan bir kaç saat geçtikten sonra takip etmediğim birinden  “sen güreşebilir misin? Oturduğun yerden sallama. İki kelimeyi bir araya getir, sonra konuş be Ahmet” şeklinde bir tweet geldi 🙂

Kimmiş bu arkadaş diye tıkladığımda kanım dondu 🙂 Arkadaşın girdiği bütün tweetler Erbakan’ı eleştiren tweetler giren üyelere laf yetiştirmek üzerine .) hayır o kadar insanı nereden bulupta laf atıyorsun 🙂

“güreşmeyi deneyebilirim. belki başaramam ama en azından mağlubiyeti kabul etmeyi bilirim :)” ve “bu arada son girdiğin tweetlere baktığımda “oturduğun yerden sallama” konusundaki tecrübenede tanık oldum 🙂 vallahi bravo :))” cevaplarını attıktan sonra başladım tweetlerini okumaya 🙂 son 10 tweeti :)(yazdığı insanların kullanıcı adlarını yazmadım)

“zoruna gitsin. Korkaklar korkuyor Erbakan’dan. O gelecek ve bebeleri sileecek. Baby step atanları yani”

“ülkü, sen kendine bak! Ülkü Button!!!”

“Nur sen ben yokken Erbakan vardı. RTE portakaldı daha ağaçta. Koltuk sevdası olan kişi şimdi gelir. Kimse yokken O vardı!!!”

“Zorunuza mı gitti o sözler?”

“sen aynaya baksana! sana benzer mehmet 17. JanPaul!!!!”

“yeter mi mehtap? Şimdi geçiniyorsa bu ülke o Erbakan’ın eseridir.”

“başımıza gelecek ve hepiniz ağlayacaksınız!”

“Usar, yazık sana. Acıyorum o boynundaki kıravata. İçi sahte insanın boynuna asıldığı için canı sıkılıyordur. Kendine bak”

“Haaaşim hışmını kinini içine at. O geliyor! Zoruna gitse de gelecek! Kaçamazsınız!!!”

“ayıp dedenden bile büyük adam!!!”

Hadi ordan canım sana hadi ordan git başka işlerle uğraş 🙂

Reklamlar